Lezzetli Menüler, Keyifli Sohbetler için Doğa Kır Lokantası!

BİZİ TANIYIN

Hakkımızda

Doğa Kır Lokantası olarak Restaurant Etkinlik sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize en kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

Bahçede sizi etrafı yemyeşil ağaçlarla çevrili harika bir atmosfer karşılıyor. Bahçenin etrafında eğlenebileceğiniz yemyeşil alanlar, keyifli geçirilecek saatler için tamamlayıcı unsurlar olarak yer alıyor. 

Doğa Kır Lokantası'nın eşsiz lezzetleri, uzman personelimizin farkı ile sizinle. Sabah Güneşin doğuşunu izleyerek romantik ve keyifli bir sabah kahvaltısının ardından, aşçılarımızın sihirli ellerinde işlenen Et Mangal çeşitlerimizle, tüm gün boyunca farklı lezzetlerin tadına varabilirsiniz. Akşam güneşin batışı eşliğinde çayınızı yudumlarken, kendinizi huzur içinde hissedeceksiniz. 

Etlerimizin tedariğini, İslami Koşullara Uygun olarak yapılan, küçük baş ve büyük baş hayvanlardan sağlamaktayız. Mutlaka görülmesi gereken Doğa Kır Lokantası'nın muhteşem doğasını kuş sesleri eşliğinde, büyüleyici atmosferini; Usta aşçılarımızın Et Mangal çeşitlerini, geniş ürün yelpazesi ile siz kıymetli konuklarımıza sunuyoruz.

Doğa Kır Lokantası, Geleneksel Osmanlı ve Türk Mutfağı’ndan oluşan zengin mönüsü, yeniliklere açık, teknolojiyi takip eden, aynı zamanda temel pişirme tekniklerinden vazgeçmeyen yapısıyla, günümüzde de yılların tatlarını korumaya devam etmektedir. Bu sayede vazgeçilmezlerden biri haline gelen ‘Doğa Kır Lokantası’ gelecek yıllarda da kalitesinden ödün vermeden büyümeyi ve Türk Mutfağı’ndaki tecrübesini gelecek kuşaklara aktarmayı hedefleri arasına koymuştur.

Kurmuş olduğumuz düzenle; kaliteli hizmet, hijyen ve güler yüzlü personellerimiz ile siz değerli müşterilerimize günlük gıda kullanımıyla damak lezzetini en hassas bir şekilde sunmaktayız.

Doğa Kır Lokantası olarak ilk amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Doğa Kır Lokantası tüm müşterilerine sağlıklı, huzurlu ve ömür boyu mutlu bir yaşam temennisinde bulunmaktadır.

Bulunduğu sektörde lider firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli ve hızlı hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasının en büyük sebebi siz değerli müşterilerimize aittir.
12.874

BEĞENİ

14.324

MUTLU MÜŞTERİ

22

MENÜ

17

PERSONEL